nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12432

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kołobrzeg

Kołobrzeg
mieszkanie na wynajem

LNI-MW-204

Na wynajem - 2 pokoje | duży balkon | winda | ul. Budowlana Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum? To dobra, sprawdzona opcja do wygodnego życia lub pracy w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: 2 niezależne pokoje – wygodny układ osobna kuchnia – więcej ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,36 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Kołobrzeg

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12427

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2017 roku ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2105

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie.  Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: I poziom:  przestronny, pięknie doświetlony salon z otwartą kuchnią oraz jadalnią,  kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty AGD ( lodówka, ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
31,20 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Arkońskie
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12422

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu, zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej – w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52 m² powierzchni po podłodze, co przekłada się na funkcjonalną przestrzeń mieszkalną ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Arkońskie

Szczecin, Gumieńce, Gen. Stanisława Maczka
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2103

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2 z ogródkiem  i własnym miejscem postojowym. Na powierzchnię  mieszkania składa się : kuchnia - wyposażona w sprzęt AGD , meble w zabudowie , kuchnia częściowo otwarta na salon z którego wychodzi się bezpośrednio ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,56 zł
cena 2 950
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce, Gen. Stanisława Maczka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem