Szczecin
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2001

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy samym Centrum Szczecina z niesamowitym widokiem na panoramę Szczecina oraz dużym narożnym  balkonem otaczającym kuchnie i salon. W budynku winda. Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe w budynku za jedyne 300 zł miesięcznie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,26 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1965

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1943

Mieszkanie idealne dla singla lub pary znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu na drugim piętrze . Powierzchnia mieszkania około 49m2 .Salon połączony aneksem kuchennym całkowicie umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD - ZMYWARKA, LODÓWKA, KUCHENKA,PIEKARNIK, OKAP. ...

Powierzchnia
48,61 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,60 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

WALA-MW-49

3 Pokoje w kamienicy, w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 70 m2, w skład mieszkania wchodzą:  3 pokoje, osobna kuchnia - jadalni i dwóch łazienek . Czynsz wynajmu: 3000 zł/m. Dodatkowo opłaty za media ok.1300 zł. Ogrzewanie miejskie. Wymagana ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1773

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów.  Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej w sprzęt AGD obszernej kuchni (a w niej: lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem, okap ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,48 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Goleniów
mieszkanie na wynajem

KDL-MW-11

Wynajmę mieszkanie na ul Konstytucji 3 go Maja w Goleniowie  Mieszkanie mieści się na I piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC Wyposażone w sprzęt AGD m.in. pralka, zmywarka, lodówko zamrażalka oraz umeblowane. Cena najmu to: - czynsz do zarządcy ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,06 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Goleniów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem