Szczecin
mieszkanie na wynajem

WALA-MW-14

4 Pokoje w bloku, przy ulicy 5 Lipca. Mieszkanie z balkonem dwupoziomowe, znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku i ma 93 m2, w skład mieszkania wchodzi: salon, 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Czynsz wynajmu: 4000 zł/m. Do mieszkania przynależy piwnica ...

Powierzchnia
92,80 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
39,87 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-11875

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego apartamentu w najbardziej prestiżowym apartamentowcu w Szczecinie.  HANZA TOWER to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie udogodnienia, ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
22
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,11 zł
cena 7 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Bukowo
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1647

Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania bezczynszowego z częścią ogrodu..  Mieszkanie znajduje się na ul. Kryształowej na nowo powstającym osiedlu Bukowo.  Ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu, zasilane z dwufunkcyjnego pieca gazowego. Możliwość indywidualnego ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

PKN-MW-847

Na wynajem w  Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się z powierzchni wspólnej ...

Powierzchnia
30,50 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
65,25 zł
cena 1 990
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska

Szczecin, Kapitańska
mieszkanie na wynajem

LNI-MW-37

2 pokoje w centrum | światłowód GRATIS | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe – idealne mieszkanie dla 1–2 osób. Dlaczego warto: 2 pokoje (salon + oddzielna sypialnia) pełne wyposażenie ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-10013

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w centrum Szczecina. Lokal składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD.  Idealna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,47 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem