nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12440

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne

Kołbaskowo, Siadło Górne
działka na sprzedaż

PKN-GS-1082

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina. W projekcie Planu Ogólnego gminy Kołbaskowo teren objęty strefą SO- rolnicza z brakiem zabudowy. W przypadku zmiany przeznaczenia ...

Powierzchnia
182 410,00 m2
Cena za m2
69,00 zł
cena 12 586 290
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne

Kołbaskowo, Siadło Górne
działka na sprzedaż

PKN-GS-1081

Powierzchnia
32 600,00 m2
Cena za m2
69,00 zł
cena 2 249 400
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobrzany (gw), Grabnica

Dobrzany (gw), Grabnica
działka na sprzedaż

MTM-GS-6872

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawą propozycję dla miłośników dzikiej przyrody i spokoju. Na sprzedaż jest działka rolna o powierzchni 3240 m2, znajdująca się w kompleksie działek położonych w w malowniczej, spokojnej miejscowości Grabnica, w gminie Dobrzany. Jest ...

Powierzchnia
3 240,00 m2
Cena za m2
18,21 zł
cena 59 000
działka na sprzedaż - Dobrzany (gw), Grabnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielice

Bielice
działka na sprzedaż

PKN-GS-1080

Kompleks działek budowlanych o powierzchniach 999/991/1128/1072/1049/1097/1202/1054/1135/1148/1140/1164/1167/1108/1114/1142/1095m2 w miejscowości gminnej Bielice pomiędzy miastami powiatowymi Szczecin, Gryfino, Pyrzyce, Stargard. Na działki wystawione były warunki zabudowy ...

Powierzchnia
991,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 109 010
działka na sprzedaż - Bielice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Gryfino (gw), Żórawie
działka na sprzedaż

KNG-GS-12423

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Żórawie, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących miejsca na relaks z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i natury. Działka jest ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
25,00 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem