Polanica-Zdrój
obiekt na sprzedaż

MTM-BS-6785

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny butikowy obiekt turystyczny, zlokalizowany w Polanicy Zdrój, mieście słynącym z ugruntowanej pozycji wśród sudeckich uzdrowisk i jednocześnie będącym znaczącym ośrodkiem turystycznym. Urocze miasto znane jest z doskonałego klimatu, ...

Powierzchnia
588,51 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 312 m²
Cena za m2
4 927,70 zł
cena 2 900 000
obiekt na sprzedaż - Polanica-Zdrój

Szczecin, Niemierzyn
obiekt na sprzedaż

MTM-BS-6760

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą „Willa Nellego”. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku w stylu eklektycznym, a w 2020 roku został gruntownie zrewitalizowany, ...

Powierzchnia
847,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 515 m²
Cena za m2
14 154,28 zł
cena 12 000 000
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Niemierzyn

Szczecin, Stołczyn
obiekt na sprzedaż

SNS-BS-9932

Obiekt magazynowo - handlowy z biurami o pow. użytkowej 443,5 m2, powierzchnia zabudowy 378,3 m2. Dodatkowo budynek posiada wiatę magazynową o pow. ok. 150 m2. Budynek wolnostojący, w części jednokondygnacyjny (hale, garaż, sala sprzedaży) , w części natomiast dwukondygnacyjny ...

Powierzchnia
443,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 015 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 480,27 zł
cena 1 100 000
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Stołczyn

Kołbaskowo, Kamieniec
obiekt na sprzedaż

SNS-BS-9468

Hala murowana do kapitalnego remontu położona na dużej działce 3296 m2. Uzbrojenie przy działce, woda i prąd. Położona blisko granicy , szybki i dogodny dojazd do przejścia granicznego w Kołbaskowie. Polecam ze względu na cenę i położenie.

Powierzchnia
827,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 296 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
592,50 zł
cena 490 000
obiekt na sprzedaż - Kołbaskowo, Kamieniec

Lubniewice
obiekt na sprzedaż

SNS-BS-9085

Piękne położenie nieruchomości, w bliskiej okolicy trzy jeziora : Jezioro Lubiąż, Jezioro Krajnik i Jezioro Lubniewsko, granicząca z lasem i pięknymi terenami rekreacyjnymi. Szybki i dogodny dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego drogą szybkiego ruchu S3 i dalej pod samą ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 754 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
2 650,00 zł
cena 795 000
obiekt na sprzedaż - Lubniewice

Bogatynia
obiekt na sprzedaż

PKN-BS-101

Niemcy, okolice Drezna Oferta zarezerwowana do końca kwietnia 2022r Budynek pensjonatowy, piętrowy,  11 pokojowy o powierzchni użytkowej 700m2 na działce 1281m2 z cegły z 1900r w małej miejscowości w Niemczech w odległości 20km od Drezna i 25km od granicy z Czechami.  Budynek ...

Powierzchnia
700,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 281 m²
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
1 427,14 zł
cena 999 000
obiekt na sprzedaż - Bogatynia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem