6 234,38 zł/m2 cena: 399 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m w stanie do kapitalnego remontu.

Nieruchomość w której skład wchodzą:

- przestronny korytarz z wyjściem na balkon
- osobna duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią
- łazienka
- salon
- sypialnia 

Mieszkanie znajduję się na parterze, w ocieplonej kamienicy.
W budynku gaz, czynsz do administracji razem z funduszem remontowym ok 250zł 

Za budynkiem, darmowe miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Nieruchomość w stanie do kapitalnego remontu, łącznie z wymianą wszystkich instalacji.
Parter w Centrum miasta, idealne pod prowadzenie działalności gospodarczej: gabinety, kancelaria czy pod inwestycję

W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, park.

Zapraszam do kontaktu. 

Oferta na wyłączność. 

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MS-1867
Powierzchnia 64,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu do remontu
Okna drewniane
Instalacje częściowo wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9686

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Na metraż 103 mkw składa się: - pokój1 z balkonem - 26 mkw - pokój2 - 19,09 mkw - pokój3 - 18, 31 mkw - kuchnia ze spiżarnią - 12,45 mkw - łazienka - 4,49 mkw - pom. gosp. 6,37 ...

Powierzchnia
103,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 466,02 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

WALA-MS-115

2 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina na ul. Wyzwolenia przy Galaxy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i ma 32 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. W bloku domofon. Czynsz wynosi 450 zł. Do ...

Powierzchnia
32,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 248,07 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OSK-MS-573

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MTM-MS-6869

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym w samym Centrum Szczecina, przy Alei Papieża Jana Pawła II, na odcinku zwanym przez ...

Powierzchnia
50,37 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 708,16 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum