9 976,53 zł/m2 cena: 425 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

2 pokoje z dużym balkonem – ul. 26 Kwietnia (Os. Przyjaźni)

Na sprzedaż dwupokojowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,6 m², zlokalizowane na bezpiecznym i wygodnym 2. piętrze w 10-piętrowym polskim wieżowcu z windą.

To idealna propozycja dla pary, rodziny „na start”, osób starszych lub pod zyskowny wynajem inwestycyjny (bliskość uczelni wyższych!). Mieszkanie znajduje się w tzw. „bloku polskim”, co gwarantuje klasyczny, bardzo ustawny i poszukiwany układ pomieszczeń.

Najważniejsze atuty mieszkania w punktach:

  • Doskonały układ (rozkładowe): Do każdego z pomieszczeń wchodzi się niezależnie z przedpokoju. Brak pokoi przechodnich!
  • Dwa oddzielne pokoje: Przestronny, ustawny salon oraz przytulna sypialnia.
  • Jasna, oddzielna kuchnia: Wyposażona w duże, pełnowymiarowe okno zapewniające doskonałe doświetlenie.
  • Osobna łazienka i WC: Ogromny komfort na co dzień dla kilku domowników.
  • Duży balkon: Idealne miejsce na poranną kawę z widokiem na dojrzałą zieleń osiedlową.
  • Wygodne 2. piętro: Optymalna kondygnacja – szybki dostęp windą lub tradycyjnie schodami.
  • Stan lokalu: Mieszkanie do odświeżenia – doskonała baza, aby urządzić wnętrze w 100% pod swój własny gust i potrzeby, bez dopłacania za cudze, nietrafione remonty.

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Przyjaźni?

  • Zielone płuca blisko centrum: Osiedle słynie z ogromnych odległości między blokami, skwerów i pięknej, wieloletniej zieleni. 
  • Wszystko pod ręką: W najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura – szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska, markety i punkty usługowe.
  • Wzorowa komunikacja: Szybki dojazd do Śródmieścia. Tuż obok przystanki autobusowe (w tym popularna linia 75) oraz szeroka arteria ul. 26 Kwietnia.

Informacje formalno-finansowe:

  • Forma własności: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu – możliwy zakup przez osoby spoza Unii Europejskiej (brak konieczności uzyskiwania zgody MSWiA).

  • Czynsz: ok. 800 zł (zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę, utrzymanie części wspólnych i fundusz remontowy).

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania na zakup tej nieruchomości!

Zapraszamy na prezentację – klucze w biurze. Poczuj komfort życia w jednym z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych punktów Szczecina!

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty LNI-MS-213
Powierzchnia 42,60 m²
Powierzchnia użytkowa 42,60 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do odnowienia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 2
vir_oferta_klucze tak

Pomieszczenia

Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni oddzielna
Typ łazienki bez wc
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-8080

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w kamienicy. Na powierzchnię 114 m2 składają się trzy przestronne sypialnie, salon połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka z wc , garderoba i przedpokój. W salonie zainstalowany kominek jako dodatkowe ...

Powierzchnia
114,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 640,35 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9467

Oferuję na sprzedaż mieszkanie wielopoziomowe w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość wyróżnia przede wszystkim wspaniała lokalizacja, nieopodal Jasnych Błoni i skweru im. Ildefonsa Gałczyńskiego. Budynek otacza zieleń i nienaganna architektura. Klatka schodowa jest w bardzo ...

Powierzchnia
109,55 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 555,00 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9686

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Na metraż 103 mkw składa się: - pokój1 z balkonem - 26 mkw - pokój2 - 19,09 mkw - pokój3 - 18, 31 mkw - kuchnia ze spiżarnią - 12,45 mkw - łazienka - 4,49 mkw - pom. gosp. 6,37 ...

Powierzchnia
103,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 466,02 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9899

Na sprzedaż duże mieszkanie, 3 pokojowe położone na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Emilii Gierczak. Na powierzchnię 89,82 składają się 3 duże pokoje, przedpokój, łazienka, wc. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Czynsz 415 ...

Powierzchnia
89,82 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 010,02 zł
cena 450 000