nowa oferta
43,86 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki z WC 5m2, hol 7m2. Do mieszkania przynależy zamykane stanowisko postojowe na zamkniętym osiedlu oraz dostęp do rowerowni na poziomie piwnicy. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem na pilota, ochrona.
Mieszkanie z oknami PCV z wystawą na wschód, podłogi z paneli, tylko w łazience terakota. 
Łazienka z dużą kabiną natryskową, umywalką, sedesem. 
Kuchnia wyposażona w zabudowę ze sprzętem AGD (w tym zmywarka, lodówka, płyta ceramiczna, brak gazu). Ogrzewanie z sieci miejskiej indywidualnie opomiarowane. Budynek nowocześnie wykończony. Winda jedzie na każdy poziom od piwnicy po 6 piętro. Koszty utrzymania oprócz opłaty dla właściciela to 417zł do zarządcy, ogrzewanie i podgrzewanie wody 200-400zł/m w zależności od pory roku i indywidualnego zużycia, woda 120-150zł, prąd indywidualnie.
W pobliżu komunikacja miejska (tramwaj, autobusy i niedługo SKM), szkoły, sklepy, Targowisko Manhatan.
Preferowany najem okazjonalny, kaucja 4000zł. planowana gotowość do zamieszkania od 1 lipca 2026r

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty PKN-MW-1087
Powierzchnia 57,00 m²
Powierzchnia użytkowa 56,00 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 417 PLN
Czynsz zimowy 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2017
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 200 m
Odl. do przedszkola [m] 300 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23/11/10 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap, piekarnik, płyta ceramiczna
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa, lustro, umywalka, WC
Wyposażenie dodatkowe lustro, umywalka
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-9357

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-9820

Apartament 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku położonym obok Galerii Centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Położone w Centrum miasta na osiedlu strzeżonym. Oferta godna polecenia ze względu na położenie i wysoki standard ...

Powierzchnia
48,50 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,18 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-10013

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w centrum Szczecina. Lokal składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD.  Idealna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,47 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska

Szczecin, Kapitańska
mieszkanie na wynajem

LNI-MW-37

2 pokoje w centrum | światłowód GRATIS | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe – idealne mieszkanie dla 1–2 osób. Dlaczego warto: 2 pokoje (salon + oddzielna sypialnia) pełne wyposażenie ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska