nowa oferta
48,78 zł/m2 cena: 4 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej.

Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc.

Powierzchnia mieszkania wynosi 82 m2 i składa się z:
- 4 rozkładowych pokoi ( ok. 8,5m2; 8,5m2; 14 m2; 18,4 m2 )
- dużej i widnej kuchni ( ok.13 m2 )
- łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową (ok. 5,3 m2)
- przedpokoju (ok. 10 m2 )

OPŁATY:
Czynsz najmu - 4000 zł
Czynsz administracyjny - 1423 zł (4 osoby)
W czynszu zawarte są zaliczki na zimną wodę oraz ogrzewanie.
Podgrzanie wody z piecyka gazowego - ok. 90,00 zł. miesięcznie

Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.
Kaucja - 8000 zł
Prowizja biura nieruchomości.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, podgrzanie wody z piecyka gazowego.

Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w kamienicy.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty KNG-MW-12445
Powierzchnia 82,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 8000
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, Części wspólne, CO
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 423 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Rok budowy 1949
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 8,5;8,5;14;18,4 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni oddzielna widna
Powierzchnia kuchni 13,00 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni zmywarka, zlewozmywak z baterią, zamrażarka, stół, płyta ceramiczna, okap, meble kuchenne na wymiar, lodówka
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,30 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki umywalka, WC, pralka, lustro, kabina prysznicowa
Wyposażenie dodatkowe lustro, pralka, szafka
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 9,89 m2
Podłoga przedpokoi panele podłogowe

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

WALA-MW-49

3 Pokoje w kamienicy, w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 70 m2, w skład mieszkania wchodzą:  3 pokoje, osobna kuchnia - jadalni i dwóch łazienek . Czynsz wynajmu: 3000 zł/m. Dodatkowo opłaty za media ok.1300 zł. Ogrzewanie miejskie. Wymagana ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-8981

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-9034

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-9475

nie aktualne

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
26,92 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo