nowa oferta
85,45 zł/m2 cena: 4 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą. 

Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą:

- pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój
- otwarta, w pełni wyposażona w nowe sprzęty AGD kuchnia
- sypialnia z dużym łóżkiem oraz tv
- łazienka z kabiną prysznicową

Mieszkanie w pełni umeblowane, posiada wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz pralkę, odkurzacz, dwa telewizory. 
Jest zupełnie nowe, urządzone z niezwykłym smakiem i dbałością o detale. 
Z ekspozycją południowo zachodnią - więc jest jasne i słoneczne. 

W cenie mieszkania do dyspozycji najemcy jest również miejsce postojowe w garażowcu oraz komórka lokatorska.

Czynsz najmu 4700zł z garażem i komórką lokatorską
+ czynsz administracyjny ok 1000zł ze wszystkimi zaliczkami
dodatkowo tylko prąd

Kaucja 10 tys złotych

Zapraszam na prezentację.
 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MW-2120
Powierzchnia 55,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana beton
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, Winda
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce parkingowe
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon taras
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2022
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras
Usytuowanie jednostronne

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

LNI-MW-194

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy – Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej, na parterze w kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu przystanki ...

Powierzchnia
90,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,25 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12446

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-8981

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

SNS-MW-9034

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto