nowa oferta
10 128,38 zł/m2 cena: 1 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny.

Dom znajduje się w otoczeniu zadbanej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dostępem do infrastruktury: sklepów, usług oraz komunikacji miejskiej. Lokalizacja łączy ciszę i prywatność z wygodą codziennego życia.

Najważniejsze atuty:

  • spokojna, kameralna lokalizacja

  • duża działka 1518 m²

  • wynajmowane pomieszczenia gospodarcze — stały najemca od kilkunastu lat

  • dodatkowe garaże oraz warsztat — idealne pod działalność, hobby lub magazyn

  • 4 pokoje, 2 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, duży taras

  • podpiwniczenie i dodatkowy garaż w bryle budynku

  • instalacje wymienione, okna PCV, ogrzewanie gazowe z nowego pieca

  • dojazd asfaltowy, pełne media miejskie

Układ i standard: Wysokość pomieszczeń 2,6 m. Pokoje wykończone parkietem i wykładziną. Dwie kuchnie, oddzielne, jasne, z oknem. Dwie łazienki z WC, kabiną i wanną. Duży taras oraz piwnica z garażem zapewniają dodatkową przestrzeń użytkową.

Dom jest zadbany, gotowy do zamieszkania, z możliwością modernizacji według własnych potrzeb. To propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni oraz nieruchomości z dodatkowym potencjałem — zarówno mieszkalnym, jak i inwestycyjnym!

Zapraszamy do prezentacji oraz na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty OSK-DS-580
Powierzchnia 148,00 m²
Powierzchnia użytkowa 110,00 m²
Powierzchnia działki 1 518 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
20,00 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana bloczki ceramiczne
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Garaż garaż
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon taras
Liczba balkonów 2
Liczba tarasów 1
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blachodachówka
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do zamieszkania
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 1975
Kanalizacja miejska
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi parkiet, wykładzina
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Podłoga kuchni kafle
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, umywalka, wanna, WC
Liczba WC 2
Glazura WC glazura
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
dom na sprzedaż

SNS-DS-8578

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji. Na parterze znajduje się salon, otwarta kuchnia, 2 pokoje, łazienka, przedpokój oraz garaż. Z salonu oraz z sypialni wyjście na taras. Na piętrze znajdują się trzy przestronne pokoje ( z częścią dzienną ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 450 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 370,37 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Bezrzecze

Dobra (Szczecińska), Buk
dom na sprzedaż

SNS-DS-9781

Na sprzedaz bliźniak budowany w sysytemie domu pasywnego. Poniżej dane techniczne. Zapraszam na prezentację - 154m2 + 20m2 garaż - działka 580m2 - budynek pasywny - ściany wykonane z cegły Ytong Energo pro (pióro + wpust) klasa 350 (najwyższa) o grubości 24cm - zgodnie ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 363,16 zł
cena 1 399 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Buk

Dobra (Szczecińska), Buk
dom na sprzedaż

SNS-DS-9983

Własna oaza z dala od zgiełku miasta. ( 15 minut do Szczecina ) Stylowe belki konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną architekturą sprawiają, że ten dom ma prawdziwą duszę. Powierzchnia 398 m² Działka 2500 m² Nieruchomość złożona z :  - 7 pokoi - widnej kuchni - ...

Powierzchnia
398,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 020,10 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Buk

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
dom na sprzedaż

TDR-DS-1922

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz 20min jazdy do Szczecina. Dom o powierzchni 190m, osobny budynek przekształcony na mieszkanie dla gości o powierzchni 70m, a wszystko na działce o powierzchni 1800m2. Nieruchomość w ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 415,79 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn