nowa oferta
8 071,43 zł/m2 cena: 339 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się :
  • przedpokój,
  • salon,
  • sypialnia,
  • kuchnia,
  • łazienka

Mieszkanie do generalnego remontu. 
Pokoje przejściowe.
Wymienione okna, ocieplona i wyremontowana elewacja jak i klatka schodowa kamienicy.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
CIepła woda z piecyka gazowego.

Czynsz administracyjny z wliczonym ogrzewaniem w granicach 400 PLN.
Do nieruchomości przynależy piwnica.

Oferta na wyłączność.
Klucze w biurze.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MS-2113
Powierzchnia 42,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu Części wspólne, CO, administracja, zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, woda, ogrzewanie
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu do generalnego remontu
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Rok budowy 1930

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1867

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m w stanie do kapitalnego remontu. Nieruchomość w której skład wchodzą: - przestronny korytarz z wyjściem na balkon - osobna duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią - łazienka - salon - sypialnia  Mieszkanie znajduję się na parterze, ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 234,38 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

WALA-MS-115

2 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina na ul. Wyzwolenia przy Galaxy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i ma 32 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. W bloku domofon. Czynsz wynosi 450 zł. Do ...

Powierzchnia
32,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 248,07 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2085

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46,8m przy ulicy Emilii Plater. W skład mieszkania 42, 16m2 wchodzą : - pokój dzienny z miejscem na salon i jadalnie i przestronnym korytarzem 31,8 m2 - kuchnia 4,99 m2 - łazienka z WC 5,36 m2 Dodatkowo przynależy piwnica wpisana ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 478,63 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LNI-MS-203

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ — mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza UE. Lokalizacja: Szczecin - ul.Wyzwolenia - wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu kilku ...

Powierzchnia
36,45 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 769,55 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum