8 648,18 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, pozostające w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Dąb". Dzięki temu może to być oferta skierowana dla cudzoziemców, ponieważ nie wymaga dodatkowych zgód na nabycie nieruchomości.
Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, z oknami wychodzącymi na północny-wschód oraz południowy-zachód. Na powierzchnię 57,7 m2 składają się:
  • pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia
  • 2 osobne ustawne sypialnie
  • kuchnia z oknem
  • łazienka z WC
  • duży przedpokój.
Oferowane mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1970 roku w technologii z wielkiej płyty.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, natomiast standard jest do odświeżenia lub do remontu, w zależności do oczekiwań Nabywców, zgodnie ze zdjęciami. Budynek jest ocieplony, a okna PCV, dzięki czemu mieszkanie jest ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu.
Ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej, zawarte w czynszu, który przy jednej osobie wynosi ok. 820 zł. Dodatkowe media pokrywane przez właścicieli to gaz oraz prąd według liczników.
Do mieszkania jest przynależna komórka piwniczna, pod budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe.
Jest do dobra lokalizacja, w pobliżu licznych punktów handlowych i usługowych, szkół, kościoła i przystanków komunikacji miejskiej. Gwarantuje wygodne funkcjonowanie.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty MTM-MS-6874
Powierzchnia 57,70 m²
Powierzchnia użytkowa 57,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9911

Nowoczesne apartamenty dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy do sprzedaży 83 apartamenty o powierzchni od 40,47 m2 do 69,87 m2. Mieszkania 2-4 pokojowe, funkcjonalne, nowoczesne i wygodne z tarasami lub balkonami. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe nasłonecznienie ...

Powierzchnia
41,34 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 600,00 zł
cena 479 544
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9913

Powierzchnia
65,23 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 521 840
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-8080

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w kamienicy. Na powierzchnię 114 m2 składają się trzy przestronne sypialnie, salon połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka z wc , garderoba i przedpokój. W salonie zainstalowany kominek jako dodatkowe ...

Powierzchnia
114,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 640,35 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9263

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum