nowa oferta
12 320,33 zł/m2 cena: 600 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019r na Osiedle Kapitanów, ul. Kopańskiego w Szczecinie.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie i składa się z salonu 21m2, sypialni 9m3, holu 7m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki z WC 4,5m2, balkonu. Ściany gładzone i malowane, w łazience glazura. Podłogi w holu, łazience i kuchni- gres, w pokojach panele.
Okna PCV z wystawą na wschód. Drzwi balkonowe z sypialni i z salonu.
Kuchnia nie posiada okna a u góry w ściance sąsiadującej z salonem doświetlające luksfery. 
Kuchnia wyposażona w meble, kuchenkę elektryczną, lodówkę. 
Łazienka z kabiną natryskową, umywalką, sedesem.
W holu i z brzegu salonu zabudowy stałe. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej z indywidualnym opomiarowaniem z SEC. W mieszkaniu nie ma gazu. 
Koszty utrzymania to ok. 300zł czynsz z funduszem remontowym+ według zużycia, ogrzewanie, woda, śmieci i prąd.
Klatka schodowa obszerna, winda, teren wokół budynku zadbany.
W pobliżu centrum handlowe, park, cicha okolica, zielone tereny, komunikacja miejska (autobus, tramwaj), przedszkole i żłobek.
Polecamy mieszkanie z uwagi na bardzo dobry stan, atrakcyjne i ciche położenie.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty PKN-MS-1088
Powierzchnia 48,70 m²
Powierzchnia użytkowa 48,70 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Czynsz zimowy 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2019
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 300 m
Odl. do szkoły [m] 800 m
Odl. do przedszkola [m] 50 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 21/9 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka,, okap
Glazura łazienki glazura
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa, lustro, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

HMSN-MS-54

Polecam bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,14 m2. Położone na parterze w budynku 5-piętrowym, oddanym do użytku w latach 80-tych, na osiedlu Reda w Szczecinie.   Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.   Mieszkanie: -obszerny salon ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 561,66 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9263

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9467

Oferuję na sprzedaż mieszkanie wielopoziomowe w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość wyróżnia przede wszystkim wspaniała lokalizacja, nieopodal Jasnych Błoni i skweru im. Ildefonsa Gałczyńskiego. Budynek otacza zieleń i nienaganna architektura. Klatka schodowa jest w bardzo ...

Powierzchnia
109,55 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 555,00 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9576

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Starym Mieście. Na powierzchnię 80 mkw składa się: - korytarz 6,5 mkw, kuchnia 7,5 mkw, wc ok 2 mkw, łazienka 4,7 mkw, pokój 9,5 mkw, pokój 12,5 mkw, pokój 17,5 mkw, pokój 19,5 mkw. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
79,66 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 155,41 zł
cena 570 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto