nowa oferta
10 213,89 zł/m2 cena: 659 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy również komórka lokatorska.

Wyżej opisywana nieruchomość reprezentuje wysoki standard zamieszkania. Gładzone ściany, na podłodze kafle bez dylatacji oraz panele. Okna PCV oraz drewniane połaciowe z roletami zewnętrznymi.  
Nowoczesnym oświetlenie, spore poczucie przestrzeni, liczne zabudowy prawidłowo wykorzystujące oferowaną przestrzeń.
Duża łazienka z prysznicem, szafa w przedpokoju. Kuchnia w pełnej zabudowie z kompletem sprzętów AGD.

Nieruchomość o sensownym rozkładzie pomieszczeń, oferujące duże poczucie przestrzeni. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i dostęp do każdego pomieszczenia odbywa się z korytarza.
Za sprawą umiejscowienia względem stron świata nieruchomość jest bardzo słoneczna.

Okolica budynku jak i całe osiedle jest zagospodarowane i pod opieką ogrodnika.
Liczne place zabaw oraz sklepy.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, w mieszkaniu brak gazu.
Czynsz administracyjny w wysokości około 800 PLN z wliczonym ogrzewaniem.

Oferta na wyłączność.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty TDR-MS-2119
Powierzchnia 64,52 m²
Powierzchnia użytkowa 64,52 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
15,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, woda ciepła, woda, sprzątanie, ogrzewanie, monitoring, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja
Liczba pięter w budynku 2
Garaż brak
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2016

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1769

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 70m2 położone  na 1 piętrze na Warszewie na ładnym ,zielonym osiedlu z dostępem do komunikacji miejskiej oraz oraz całym niezbędnym   zapleczem handlowym .Na powierzchnię  mieszkania składa się obszerny salon z balkonem ...

Powierzchnia
69,68 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 548,22 zł
cena 735 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9263

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9467

Oferuję na sprzedaż mieszkanie wielopoziomowe w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość wyróżnia przede wszystkim wspaniała lokalizacja, nieopodal Jasnych Błoni i skweru im. Ildefonsa Gałczyńskiego. Budynek otacza zieleń i nienaganna architektura. Klatka schodowa jest w bardzo ...

Powierzchnia
109,55 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 555,00 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

SNS-MS-9576

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Starym Mieście. Na powierzchnię 80 mkw składa się: - korytarz 6,5 mkw, kuchnia 7,5 mkw, wc ok 2 mkw, łazienka 4,7 mkw, pokój 9,5 mkw, pokój 12,5 mkw, pokój 17,5 mkw, pokój 19,5 mkw. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
79,66 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 155,41 zł
cena 570 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto